Czy hokery są wygodne?

hokery

Różne kształty oferowanych w sklepach meblarskich, funkcjonalnych hokerów, pozwalają na ich dobór do indywidualnych oczekiwań i potrzeb lokalowych. Szeroka gama materiałów, z których wykonane są te meble, ma przełożenie na ich funkcjonalność i pozwala dopasować je zgodnie ze specyfiką wnętrza, w którym będą wykorzystywane.

Wygoda

Hokery, czyli stołki barowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na rosnącą modę na kuchnie otwarte, połączone z salonem oraz umieszczenie w kuchni półwyspów kuchennych i wysp. Aby wygodnie na nich usiąść, potrzebne są podwyższone hokery. Mają one istotny wpływ na odpowiednią aranżację wnętrza, a jednocześnie wpływają pozytywnie na samopoczucie i przyjemność ze smakowania przyrządzonych potraw. Kuchnia będąca sercem domu, wyposażona w ładne, a przy tym funkcjonalne meble, stanie się miejscem w domu, w którym z przyjemnością będzie się spędzać czas nie tylko na gotowaniu wyszukanych potraw i przygotowywaniu smacznych posiłków, ale również rozmowach z rodziną i przyjaciółmi, na rozmaite, interesujące tematy. Wśród dostępnych w sklepach z meblami hokerów znajdują się zarówno proste w formie i bardzo funkcjonalne wysokie hokery, jak również eleganckie i gustowne hokery z dodanymi podłokietnikami i solidnym oparciem. Te hokery są bardzo wygodne i sprzyjają komfortowemu spożywaniu posiłku lub luźnej rozmowie przy stole kuchennym. 

hokery

Odpowiedni dobór do pomieszczenia

Do kuchni dobiera się inne taborety, gdzie przy częstym gotowaniu mogą być narażone na zachlapanie wodą lub różnego typu zabrudzenia innego pochodzenia, a całkiem inne do hoteli, kawiarni czy też restauracji, gdzie szlachetna tapicerka i elementy dekoracyjne będą współgrały z klimatem i charakterem takiego miejsca. W przypadku tych pierwszych zadowalająco sprawdzą się taborety wykonane z tkaniny obiciowej z ekoskóry lub z siedziskiem, które wykonane zostało z tworzywa sztucznego. Taki stołek barowy wystarczy tylko przetrzeć, a nie uszkodzą go nawet gorące napoje. Hokery z oparciem są niezwykle wygodne, zapewniając kręgosłupowi odpowiednie podparcie. W zależności od podstawy, siedzisko można wyposażyć w regulowaną wysokość lub opcję obrotową. Regulacja siedziska umożliwia dostosowanie ich do blatów mających różne wysokości. Oferowane są hokery na jednej nodze oraz modele na trzech lub czterech nogach, mające lekką konstrukcję. 

Czy hokery są wygodne?
Przewiń na górę