Ozdobne lustra na ścianę, czyli dekoracje, które odmienią wnetrze

ozdobne lustra na ścianę

Lustro to piękna i funkcjonalna dekoracja wnętrza. Bogata oferta pozwala dobrać odpowiedni model do konkretnej stylistyki w jakiej urządzona jest przestrzeń. Przedpokój, łazienka, sypialnia, a nawet salon – każde miejsce jest dobre, żeby zawiesić w nim stylowe lustro. Wśród szerokiej gamy można znaleźć zarówno te bogato zdobione, jak i wersje minimalistyczne. To ozdoba wnętrza, która potrafi odmienić jego charakter, nadać smaku i elegancji oraz pełnić główną rolę i być mocnym akcentem pomieszczenia. Za pomocą ozdobnego lustra na ścianę można także optycznie powiększyć przestrzeń i nadać jej głębi.

Wiele odsłon ozdobnych luster na ścianę

Wybór lustra zależy od stylu w jakim urządzona jest przestrzeń, którą będzie zdobiło. Wykonane z rattanu lub ozdobione trawą morską doskonale odnajdzie się we wnętrzach boho. Wraz z domowymi roślinami i dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów będzie tworzyło stylową kompozycję. Proste formy lub modele ze szprosami idealnie wpiszą się w styl nowoczesny, industrialny lub modernistyczny. Lustro w takiej wersji doskonale zaakcentuje surowy wystrój wnętrza. Lustrzane ramy to dobra propozycja dla przestrzeni w stylu glamour. Będą  pięknie odbijały światło i podkreślą luksusowy charakter pomieszczenia.

ozdobne lustra na ścianę

Dzięki różnorodności wzorów i wielu wariantom kolorystycznym można dopasować rozmiar i barwę lustra do aranżowanej przestrzeni. To doskonały sposób, żeby ozdobić wolną powierzchnię na ścianie. Dobierając odpowiednie oświetlenie można stworzyć ciekawą kompozycję. Oryginalną opcją są lustra z półkami. Sprawdzą się np. w łazience, jako dodatkowe miejsce na kosmetyki lub w przedpokoju, gdzie na małą półkę można będzie odłożyć klucze lub okulary przeciwsłoneczne.

Piękna i praktyczna ozdoba domu

Lustro to niezbędne wyposażenie domu. Nieodzowne podczas przygotowań do wyjścia do pracy, szkoły lub na spotkanie ze znajomymi. Szeroka oferta dostępnych modeli sprawia, że z łatwością można je dobrać do wybranej stylistyki wnętrza. Ozdobne lustra na ścianę to idealny sposób na podkreślenie eleganckiego charakteru przestrzeni – stylowe i oryginalne będą piękną dekoracją, która na pewno przyciągnie uwagę odwiedzających gości.

Za pomocą lustra można:

  1. wydzielić strefy;
  2. nadać przestrzeni głębi;
  3. optycznie powiększyć wnętrze.

To także dobra opcja na małą metamorfozę. Wraz z pasującymi dodatkami lustro może stworzyć jedną z piękniejszych kompozycji we wnętrzu.

Ozdobne lustra na ścianę, czyli dekoracje, które odmienią wnetrze
Przewiń na górę